Misyon-Vizyon
Misyonumuz
Başta müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz olmak üzere, tüm paydaşların memnuniyetinden taviz vermeden; kalite çizgisini takip ederek, hedeflerimize hatasız ve zaman kaybı olmadan ulaşabilmek için şirket menfaatlerini en üst seviyede tutan ve koruyan uzman kadromuzla, zamanın gerektirdiği teknolojik yenilikleri işine adapte eden, arzulanan kaliteyi uygun fiyata sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, sektörde kalitesi ve taahhütlerine sadakati ile tanınan, hizmet hacmini her geçen gün artırarak sektörüne yön veren bir marka ve firma olmaktır.
 
Vizyonumuz
Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, üstün güvenlik, ileri teknoloji ve güler yüzlü personeli ile pazarda öncü firmalar arasında yer almaktır.
 
Hedeflerimiz
Ünallar Mezarcılık olarak hedeflerimiz;
Öncelikli müşteri memnuniyeti birinci hedefimizdir. Ünallar Mezarcılık olarak kalitemizden ödün vermeden müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz. Rekabetin her geçen gün daha da yoğunlaştığı bir dünyanın içerisinde olduğumuzun ve bu dünyada yerimizi büyüterek korumanın bilinciyle Toplam Kalite Yönetimi’ni yaşam felsefesi olarak benimsedik.
Hemen Ara
WhatsApp