Hakkımızda
Biz Kimiz?
Yaklaşık 35 yıldır mermer sektöründe faaliyette bulunan firmamız, sektörde emin adımlarla ilerlemekte ve Malatya, Elazığ başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir.
 
Uzun bir süredir yaptığımız araştırma çalışmaları sonucunda, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına internet sitemizi sizlerin beğenisine ve hizmetine sunuyoruz. ”Siz gelmeyin, Biz gelelim” sloganı ile yola çıktık ve siz değerli müşterilerimizin mermer atölyelerini gezmeden, Mermer, Granit ve Mozaik mezar modellerini gönül rahatlığı ile seçebilmesi ve bilgi alabilmesi için malatyamezayapimi.net internet sitesini faaliyete geçirdik.
 
Malatya Elazığ Mezar yapım işleri firması olarak mezar yapımı, mezar onarımı alanlarında sektörde ki diğer firmalara göre misyon, vizyon ve kalite politikası ile hareket ederek, Malatya, Elazığ ve çevre illlerin il/ilçe ve köylerinde ki tüm mezarlıklar da çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz.
 
Firmamız;
Granit mezar modelleri
Mermer mezar modelleri
Mozaik mezar modelleri
Mezar baş taşı modelleri
Mezar aksesuar çeşitleri
 
Mezar peyzaj ve çiçeklendirme hizmetleri ile geniş bir ürün kataloğuna sahip olmakla birlikte, müşterilerine uygun mezar fiyatlarını sunarak, müşterilerini en doğru şekilde bilgilendirme ve yönlendirmesi ile sevdiklerinize ait kabristanların her türlü yapımı, onarımı, yenilenmesi deneyimli ve tecrübeli personelimiz ile özenle yapabilmeyi arzu etmektedir.
 
Unutmamalıyız ki, Sevdiklerimize verebileceğimiz en güzel hediye sabır ve dualarımızdır…

Hemen Ara
WhatsApp