Mermer Mezar Yapımı
Toplumumuzda yaşam kadar ölüm ve cenazeler de olağan bir süreç olarak görülüyor. Dolayısıyla hayata dair değerler, mezarlarda ayrı bir anlam kazanıyor. Yakınlarını ve sevdiklerini kaybedenler, onlara manevi nitelik yüklüyor, mezarları en iyi imkanlarla inşa ettirmek istiyorlar. Biz de Ünallar Mezarcılık olarak hizmet sunduğumuz müşterilerimizin hislerine ortak oluyoruz.
 
30 yıla yaklaşan deneyim, yenilikçi bakış açısı ve titizlikle hizmet veriyoruz. Malatya mezar yapımı deyince akla ilk gelen firmalardan biri olarak, emeğimizin karşılığını almanın haklı gururunu duyuyoruz.
 
Blok, beşlik ve ikilik mermer
 
Ünallar Mezarcılık kalitesiyle yüzde 100 müşteri memnuniyeti için teslimatımızı hızlı ve zamanında yapıyoruz. İşini titizce yapan profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Fiyat politikamızı ise bütçenizi sarsmayacak rakamlarla belirliyoruz. İşlem için yerli ve ithal olarak temin ettiğimiz mermer, granit ve karma malzemeler kullanıyoruz. Blok, beşlik ve ikilik mermerlerle çalışıyoruz.  Mezar tiplerimiz çok çeşitli olup talebiniz doğrultusunda üzerlerinde tasarımlar da uyguluyoruz. Mezar yapımı için dilediğiniz gibi süsleme desenler yapıyoruz.
Hemen Ara
WhatsApp